Zabudli ste heslo?

Často kladené otázky

Kedy môžem očakávať dodanie tovaru?

Olej z emu zvláčňuje, hojí popraskanú a vysušenú pokožku, zjednocuje tón pleti a v neposlednom rade zjemňuje vrásky. Rýchlo sa vstrebáva a preniká do podkožných tkanív, kĺbov a svalov. Obsahuje protizápalové látky, navyše je bakteriostatický (t.j. zabraňuje rastu mikróbov), takže má dlhú dobu použitia. Doposiaľ neboli zaznamenané žiadne alergické reakcie a vedľajšie účinky tým spôsobené. Neupcháva póry, je jemný k pokožke a tak ho môžu používať ľudia s citlivou pokožkou. Nedráždi oblasť okolo očí, podporuje rast nových buniek ako aj rast vlasových folikul. Olej z emu je jedným z najlepších prírodných dostupných transdermálnych olejov.

Olej je potrebné v malom množstve vmasírovať na postihnuté miesta tak často, ako je len možné po dobu 2 až 3 dní. Neskôr postačí aplikovať 1 až 2-krát denne, alebo podľa potreby. Doposiaľ neboli známe žiadne vedľajšie účinky spôsobené čistým olejom z emu, preto je bezpečný na každodenné použitie.

Odporúča sa skladovať na chladnom mieste, mimo slnečného žiarenia. V prípade, že sa olej roztopil, tuhá konzistencia sa opäť dosiahne umiestnením do chladničky na krátky čas. Používať sa však môže ako v tuhej, tak aj tekutej forme, účinky budú vždy rovnako efektívne.
Najlepšie spotrebovať do roka od zakúpenia produktu.

Čistý olej z emu je hypoalergénny a doposiaľ neboli evidované žiadne problémy po jeho použití. Väčšina produktov však obsahuje malé množstvo esenciálnych olejov. Ak máte obavy z možnej alergickej reakcie je dobré vykonať test na vnútornej strane ruky a nechať pôsobiť 24 hodín. V prípade, že sa objaví akékoľvek začervenanie, alebo podráždenie vybraný produkt prestaňte používať.

Olej z emu je bezpečný aj pre osoby, ktoré užívajú predpísané lieky. V žiadnom prípade ale nesmie nariadenú liečbu nahradiť. Pred vysadením liekov sa vždy najprv poraďte so svojím lekárom a oznámte mu akékoľvek dlhodobé ťažkosti.

Objednávky sú zvyčajne spracované v ten istý deň a odosielané sú 2x v priebehu toho istého týždňa. Preto je zvyčajná dodacia lehota pre tovar skladom 7-10 dní.

TOP